#

Strony Internetowe

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu serwisów internetowych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju strony www takie jak proste wizytówki, systemy cms, sklepy internetowe oraz portale internetowe i platformy e-learningowe. Cechą charakterystyczną naszych projektów jest estetyka wykonania łącząca w sobie indywidualne wymagania klienta z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, dzięki którym projektowane przez nas strony www prezentują się nie tylko profesjonalnie, ale przejrzyście i nowocześnie.

Większość oferowanych przez nas produktów bazuje na autorskim systemie CMS wspomagającym proces tworzenia strony internetowej. Stwarza to prawie nieograniczone możliwości łatwego i efektywnego zarządzania stroną www.

Szczególną uwagę zwracamy na dokładną analizę i zrozumienie potrzeb klienta, tak aby zaoferować rozwiązania ściśle odpowiadające najwyższym wymaganiom. Jako profesjonaliści dbamy przy tym o spełnienie ogólnoprzyjętych standardów i kryteriów budowy stron www. Dzięki stosowanym przez nas funkcjonalnym rozwiązaniom produkt końcowy jakim jest zamówiona strona internetowa staje się atrakcyjną wizytówką firmy, która skutecznie zyskuje na popularności wśród korzystających z serwisu.

Do budowy naszych stron www wykorzystujemy sprawdzone materiały pochodzące z legalnych źródeł. Jeżeli klient nie dysponuje niezbędnymi elementami do wykonania strony www m.in. tekst, zdjęcia, logo zapewniamy kompleksowe wsparcie w tym zakresie poprzez wykonanie na specjalne zamówienie niezbędnych treści i materiałów graficznych,profesjonalnych pod względem wizualnym i informatycznym. Autorska stylistyka i profesjonalne wykonanie z pewnością wpłynie na pozytywny wizerunek firmy. Dbamy również o to, aby stworzona przez nas strona www była przyjazna wyszukiwarkom internetowym. Gwarantujemy dopasowanie do aktualnych standardów sieciowych.

Proces tworzenia strony internetowej w naszej firmie przebiega wedle następującego schematu:
  • bezpłatna analiza wymagań klienta
  • przygotowanie oferty cenowej
  • projektowanie szablonu graficznego strony www
  • integracja stworzonego szablonu z systemem CMS
  • budowa strony www tworzenie struktury podstron
  • uzupełnienie systemu treścią
  • instalacja na serwerze klienta

W zakresie budowy stron internetowych, nasza oferta obejmuje projektowanie oraz wykonywanie stron i serwisów internetowych, aktualizację przebudowę rozbudowę stron już istniejących.

 

Zobacz nasze realizacje >>

 

ZAMÓW STRONĘ INTERNETOWĄ

Aby zamówić stronę internetową lub uzyskać więcej informację na temat oferty budowy stron www, proszę wypełnić poniższy formularza my skontaktujemy się z Tobą

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
 
* Wybierz pakiet:
* Imię i Nazwisko:
* Nr Tel. lub E-mail:
Opis interesującej Cię strony www:
* Proszę przepisać kod z obrazka:
 
Odśwież
Do prawidłowego działania naszej strony wymagana jest obsługa "cookies". Kliknij aby dowiedzieć się więcej.